Průmyslové LED osvětlení

 

Obvykle jsou průmyslové prostory vybaveny zastaralými výbojkovými světly, které mají velkou spotřebu. Tyto staré svítidla dokonale nahradí moderní LED osvětlení se stejnou svítivostí, avšak s daleko nižší spotřebou.

Obecně lze říci, že průmyslové osvětlení v přímé výměně za sodíkové výbojky se mění zhruba v poměru spotřeby 40% z původní hodnoty ve wattech. Pokud tedy máte výbojku se spotřebou 500W, jeví se jako ideální výměna za LED osvětlení s výkonem 200W. Zbylých 60% energie, která by byla v případě sodíkové výbojky spotřebovaná, se nyní s použitím LED osvětlení uspoří.

Průmyslové LED osvětlení je poněkud nákladnějším produktem na výměnu, avšak při realizaci se tvoří velmi vysoké úspory, které s rostoucí dobou užívání taktéž rostou.

 

Jelikož se tedy jedná při instalaci průmyslového LED osvětlení o nákladnější záležitost a nelze s jistotou ve všech případech použít orientační převodní systém, který jsme uváděli v předchozím článku, doporučujeme Vám kontaktovat prověřeného odborníka, který Vám s výměnou poradí a budete tak mít jistotu správného nákupu.

V tomto ohledu Vám doporučujeme kontaktovat prodejce LED osvětlení Britrade, který Vám s výběrem a instalací odborně poradí.

Široký výběr průmyslového LED osvětlení si můžete prohlédnout v eshopu zde.